Praca: Szwacz


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Szwacz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0167
OBOWIĄZKI:
wykonywanie szyć/przeszyć w sklepie z artykułami pościelowymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

umiejętność szycia oraz pracy z tkaniną pościelową

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: wczoraj
Szycie odzieży damskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wymagana umiejętność szycia odzieży damskiej
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: wczoraj
szycie odzieży damskiej, umiejętność robienia dziurki i guzika, umiejętność prasowania.Umowa o pracę na okres 2 lat, praca w godzinach 7.00-15.00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Aleksandrów Łódzki
Dodane: 2024-02-25
szycie oziezy na maszynie autolap i zakończenia na ryglu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: umiejętność szycia Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: umiejetność szycia na...
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2024-02-23
Szycie odzieży, owerlok Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęć do pracy Uprawnienia: umiejętność szycia odzieży Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ