Praca: Szef kuchni

Szef kuchni
Miejsce pracy: Głuchów (pow. skierniewicki, gm. Głuchów)

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu gastronomicznego, w jednej z lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

SZEF KUCHNI

Lokalizacja: Głuchów k. Łodzi

Oferujemy:
  • Dobre warunki zatrudnienia – TERMINOWE WYPŁATY
  • Benefity pozapłacowe (dopłatę do pakietu medycznego oraz sportowego)
  • Pracę w nowej kuchni z nowym, profesjonalnym sprzętem
  • Możliwość zbudowania własnego zespołu od podstaw
  • Elastyczne godziny pracy
Wymagania:
  • Min 3 letnie doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni
  • Umiejętność kontroli i kalkulacji food cost
  • Znajomość specyfiki gastronomii zamkniętej
  • znajomość HACCP
  • Umiejętność prowadzenia gospodarki magazynowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Dyspozycyjność
Twój zakres obowiązków:
  • Organizacja pracy działu kuchni
  • Układanie menu
  • Kontrola stanów magazynowych, racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materiałową
  • Optymalizacja kosztów
  • Dbałość o przestrzeganie procedur, standardów i jakości
  • Kontrola nad przyjęciem dostaw
  • Dbałość o porządek

Wymagana Książeczka SANEPID