Praca: Suszarz tkanin


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Suszarz tkanin
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0034
OBOWIĄZKI:
nauka budowy i działania suszarko-stabilizatora Krantz, zszywania tkanin, kontroli procesu suszenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

h3

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: wczoraj
Szycie odzieży, owerlok Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęć do pracy Uprawnienia: umiejętność szycia odzieży Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2024-02-19
szycie tapicerki meblowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe: Zawód: Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 1) Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2024-02-19
Szycie bielizny, łączenie drobnych elementów na maszynach szwalniczych. Szycie zespołowe, stały asortyment. Transport zapewniony dla pracowników. GIEŁDA PRACY Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2024-02-16
szycie odzieży damskiej, umiejętność robienia dziurki i guzika, umiejętność prasowania.Umowa o pracę na okres 2 lat, praca w godzinach 7.00-15.00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ