Praca: Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Stolarz
Miejsce pracy: Teklinów
Numer: StPr/21/0286
OBOWIĄZKI:
prace stolaraskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Teklinów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Zobacz podobne oferty

Pomoc księgowego

MPiPS - PGP

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: wczoraj
pomoc w prowadzeniu księgowości, samodzielne wprowadzanie dokumentów księgowych, kontakt z klientem biura, obsługa programów księgowych i systemów elektronicznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...
POZNAJ OFERTĘ

Pomocniczy robotnik budowlany rpo (vi)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
-wykonywanie prac remontowo-bu dowlanych na inwestycjach wskazanych przez pracodawcę- obróbka blacharska,- układanie hydroizolacji,- układanie gresu- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy- dbałość o...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca fp

- dostarczanie towaru do punktów sprzedaży pod wskazany adres Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: chętny do pracy
POZNAJ OFERTĘ

Archiwista + st power

- archiwizacja danych przy wykorzystaniu oprogramowania komputerowego;- skanowanie dokumentów; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Obsługa komputera