Praca: Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Stolarz
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/0373
OBOWIĄZKI:
wg wniosku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

Stolarz meblowy

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2021-05-14
w/g zakresu czynności Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania inne: Mile widziany zawód stolarz - również osoba do przyuczenia.
POZNAJ OFERTĘ

Stolarz Budowlany

Danwood S.A.

Lokalizacja: łódzkie/
krycie dachów – dachówką cementową, dachówką ceramiczną, krycie dachów membraną EPDM, wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwodnienia dachów, montowanie okien dachowych, łączenie...
POZNAJ OFERTĘ

Stolarz

Dodane: 2021-05-11
Produkcja mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania inne: doświadczenie w pracy w stolarstwie

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: 2021-05-03
staż ze środków unijnych RPO dla osób powyżej 30-go roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak