Praca: Stolarz meblowy


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Ładzice
Numer: StPr/21/1341
OBOWIĄZKI:
montowanie mebli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Chęci do pracy


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Ładzice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Stolarz Budowlany / Cieśla Konstrukcyjny / Tømrer

Bergen Personal AS

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2022-01-17
Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym (ściany zewnętrzne i wewnętrzne) Montaż okien i drzwi Montaż płyt gipsowo-kartonowych Listwowanie Prace wykończeniowe Prace przy kledningu (siding) Min. 3 letnie...
POZNAJ OFERTĘ

Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Pątnów
Dodane: 2022-01-08
Klejenie klejonki (płyt stolarskich).Szlifowanie drzwi.Szlifowanie futryn.Frezowanie drzwi i futryn frezarką ręczną.Oklejanie kantów futryny.Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Blok Dobryszyce
Dodane: 2022-01-05
wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Stolarz / Cieśla konstrukcyjny

Peab Sp. z o.o

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2022-01-05
Miejsce pracy: Szwecja / Norwegia Wymagania 6 lat doświadczenia w branży budowlanej (udokumentowane) znajomość języka angielskiego prawo jazdy kat. B posiadanie szwedzkiego/norweskiego numeru personalnego
POZNAJ OFERTĘ