Praca: Stolarz meblowy


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Janowice
Numer: StPr/21/0388
OBOWIĄZKI:

Skłądanie i montaż mebli.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku


Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe o kierunku stolarza

Miejsce pracy:

Janowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

h3

Stolarz Budowlany

Danwood S.A.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-12-06
krycie dachów – dachówką cementową, dachówką ceramiczną, krycie dachów membraną EPDM, wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwodnienia dachów, montowanie okien dachowych, łączenie...
POZNAJ OFERTĘ

Stolarz Budowlany / Cieśla Konstrukcyjny / Tømrer

Bergen Personal AS

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-12-04
Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym (ściany zewnętrzne i wewnętrzne) Montaż okien i drzwi Montaż płyt gipsowo-kartonowych Listwowanie Prace wykończeniowe Prace przy kledningu (siding) Min. 3 letnie...
POZNAJ OFERTĘ

Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Nowa Wieś
Dodane: 2021-12-02
Zapoznanie z regulaminem pracy, organizacją pracy. Poznanie struktur organizacyjnych zakładu. Dobór drewna według gatunku. Przygotowywanie drewna do obróbki ręcznej i mechanicznej. Właściwy dobór narzędzi...
POZNAJ OFERTĘ

Stolarz meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Dylów Szlachecki
Dodane: 2021-12-01
zgodnie z programem Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ