Praca: Stolarz meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Antoniów (pow. opoczyński, gm. Opoczno), Antoniów
Numer: StPr/24/0034
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWYWANIE I MONTAŻ MEBLI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

MILE WIDZAINE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT. B, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI WIERTARKI, WKRĘTARKI I INNYCH PODSTAWOWYCH ELEKTRONARZĘDZI

Miejsce pracy:

Antoniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie