Praca: Stolarz maszynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Stolarz maszynowy
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/0131
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn stolarskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

Pomocnik stolarza

Lokalizacja: łódzkie/ Odrowąż
Dodane: 2021-03-02
pomoc przy produkcji stołów (cięcie oraz frezowanie)możliwość przyuczenia Wymagania konieczne: Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Stolarz/pomocnik stolarza

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Ozorków
obsługa pił stolarskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: obsługa pił stolarskich

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Lokalizacja: łódzkie/ Wieruszów
Dodane: 2021-03-01
Prace proste zwiazane z obróbką elelementów drewnianych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wykształcenie: gimnazjalne, brak Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Stolarz meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2021-02-26
obróbka maszynowa elementów z drewna, wykonywanie i montowanie mebli drewnianychobsługa oraz programowanie wiertarki Maser 900 CNC. Umowa o pracę na czas określony 33 miesiące (ale w tym okresie I umowa o pracę na...