Praca: Stolarz maszynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Stolarz maszynowy
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/20/0802
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna w pełnym wymiarze czasu pracy wewnątrz i na zewnątrz hal produkcyjnych. Wymagana znajomość obsługi maszyn i urządzeń stolarskich oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Praca przy produkcji okleiny i innych wyrobów z drewna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: ! obsługa maszyn i narzędzi stolarskich

Wymagania inne:

[Inne] : Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku