Praca: Stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Stażysta
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/0819
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z pracą sekretariatu prokuratury,- układanie i zszywanie akt,- przygotowywane akt do ekspedycji,- kserowanie dokumentów zgodnie z zarządzeniem prokuratora,- przygotowywanie akt do zdania do archiwum,- inne pomocnicze czynności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Umiejetność obsługi urządzeń biurowych
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu