Stażysta w i wydziale cywilnym

Praca: Stażysta w i wydziale cywilnym

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/22/2057
OBOWIĄZKI:
poznanie obsługi systemu informatycznegopoznanie zasad funckonowania sekretariatuwykonywanie czynności w sekretariacie:-rozpisywanie sesji-sporządzanie wokand-przepisywanie orzeczeń i uzasadnień- szycie i numerowanie akt
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim