Starszy inspektor ds. kadrowo-płacowych (os. niepełnosprawne)

Praca: Starszy inspektor ds. kadrowo-płacowych (os. niepełnosprawne)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/3060
OBOWIĄZKI:
• Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy)• Sporządzanie umów o pracę, wystawianie świadectw pracy • Przygotowywanie list plac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych• Rozliczanie umów zleceń i umów o dzieło • Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS i PFRON• Układanie planów urlopowych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie urlopów pracowniczych oraz ewidencji zwolnień lekarskich• Sprawowanie nadzoru nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników• Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach• Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych• Prowadzenie spraw związanych z PPK
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: podstawy kadry i płace
Uprawnienia: Kreatywne myślenie
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Zanajomośc przepisów w zakresie podatku, ubezpieczeń społecznych, pracowniczych planów kapitałowych, Kodeksu pracy, ustawy o pracownikach samorządowy[Inne] : Obowiązkowo umiejętność pracy w zespole, zarządzanie informacją, skuteczność porozumiewania się i utrzymywania dobrych relacji interpersonalnych, umiejętność wyciągania wniosków, miejętność radzenia sobie z emocjami i stresem, kreatywność, chęć uczenia się. Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych. Dodatkowo mile widziana znajomość programu Płatnik.

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi