Praca: Starszy gotowacz


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Starszy gotowacz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/6090
OBOWIĄZKI:
- gotowanie i przerób masy sezamowej- obsługa kociołka Ck-1a do gotowania masy sezamowej, orzechowej oraz kociołka CK-22 do gotowania roztworu cukrowo-syropowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Zdolności manualne

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

Pracownik do segregacji grzybów

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Zawada
Dodane: 2021-01-15
wykonywanie prac pomocniczych przy segregacji grzybów tj.segregacja grzyba na poszczególne wielkości Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: zdolności manualne,współpraca w grupie
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik do segregacji grzybów

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Zawada
Dodane: 2021-01-15
wykonywanie prac przy segregacji grzybów tj.segregacja grzyba na poszczególne wielkości Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: zdolności manualne,współpraca w grupie
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Konstantynów Łódzki
Dodane: 2021-01-15
Obsługa maszyn do obróbki plastiku; kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów; przygotowywanie surowców; dbanie o porządek i bezpieczeństwo w pracy. Praca dwuzmianowa w godzinach 6:00-18:00; 18:00-6:00.Umowa o...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-01-15
- Kontrola jakości, - pakowanie części z tworzyw sztucznych,- montaż podzespołów do sprzętu AGD.[Praca na czas określony] : 18 miesięcy- praca w systemie trzyzmianowym w godzinach 06:00-14:00; 14:00-22:00;...
POZNAJ OFERTĘ