Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/22/1708
OBOWIĄZKI:

transmisja sprzedażowa odpisywanie klientom wstawianie postów na stronę firmy wstawianie zdjęć produktów odzieży

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Sprzedawca - Doradca Klienta

MONNARI TRADE S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, CH Galeria Łódzka
Dodane: wczoraj
Salon Monnari Praca od zaraz Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku wykształcenia min. średniego z zakończonym okresem nauki...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Włodzimierzów
Dodane: wczoraj
Sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym; przygotowywanie produktów do sprzedaży; inkasowanie należności.
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
Dodane: 2022-12-07
program stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2022-12-07
wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: miła...
POZNAJ OFERTĘ