Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Sprzedawca
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/22/0632
OBOWIĄZKI:
Program stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zobacz podobne oferty

h3

Sprzedawca - Doradca Klienta

MONNARI TRADE S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, CH Galeria Łódzka
Dodane: dzisiaj
Salon Monnari Praca od zaraz Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku wykształcenia min. średniego z zakończonym okresem nauki...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Opoczno
Dodane: 2022-11-25
WPROWADZIE TOWARU DO SYSTEMU, SPRZEDAŻ NA KASIE FISKALNEJ Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
POZNAJ OFERTĘ

Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Świnice Warckie
- obsługa kasy fiskalnej- obsługa działu mięsnego- dbanie o porządek na sali sprzedaży- dbanie o ekspozycję towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: [Inne] : - okres próbny – 3...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2022-11-23
SPRZEDAŻ PRODUKTÓW MIĘSNYCH I WYROBÓW WĘDLINIARSKICH. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe