Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Dzietrzniki
Numer: StPr/22/0442
OBOWIĄZKI:
sprzedaż towarów, obsługa kasy, przyjmowanie i rozkładanie towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe

Miejsce pracy:

Dzietrzniki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu



Zobacz podobne oferty

h3

Sprzedawca - Doradca Klienta

MONNARI TRADE S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, CH Galeria Łódzka
Dodane: dzisiaj
Salon Monnari Praca od zaraz Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku wykształcenia min. średniego z zakończonym okresem nauki...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Poddębice
Dodane: wczoraj
sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Spycimierz
Dodane: wczoraj
sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: wczoraj
wykładanie towarów, metkowanie, obsługa kasy fiskalnej; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
POZNAJ OFERTĘ