Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Działoszyn
Numer: StPr/22/0324
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Działoszyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Zobacz podobne oferty

h3

Sprzedawca

SMYK S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Galeria Łódzka
Dodane: wczoraj
OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca w branży spożywczej

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
Dodane: 2022-08-06
program stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: punktualność, uczciwość
POZNAJ OFERTĘ

Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
- obsługa kasy fiskalnej- obsługa działu mięsnego- dbanie o porządek na sali sprzedaży- dbanie o ekspozycję towarówGIEŁDA PRACY W PUP W ŁASKU Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Rzgów
przygotowanie produktu do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe