Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Sprzedawca
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/22/0243
OBOWIĄZKI:

program stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Dobra kondycja psycho-fizyczna; praca na wysokości do 3m; umiejętność pracy w zespole praca od poniedziałku do piątku, w zmianach: 9-17; 12-20

Miejsce pracy:

Zduńska Wola


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli



Zobacz podobne oferty

h3

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: wczoraj
1. Obsługa klienta,2. Obsługa kasy fiskalnej,3. Wykładanie towaru na półki,4. Metkowanie i wyliczanie cen,5. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: wczoraj
DBANIE O CZYSTOŚĆ STANOWISKA PRACY, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ I TERMINALA, OBSŁUGA KLIENTA, PRACA NA KOMPUTERZE W PROGRAMIE PHOTOSHOP Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: wczoraj
obsługa klientów, obsługa terminala, kas fiskalnych, obsługa kompozycji kwiatowch/NABÓR STAŻ PO WER do 30 r.ż./ Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: wczoraj
obsługa klienta, obsługa terminala, kas fiskalnych, obsługa programu magazynowego/NABÓR STAŻ PO WER do 30 r.ż./ Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ