Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0741
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA KASY FISKALNEJ I KLIENTA, SPRZEDAŻ MIĘSA I WĘDLIN, SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie



Zobacz podobne oferty

h3

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: wczoraj
staż ze środków krajowych do 12 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca internetowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Wola Grzymkowa
Dodane: wczoraj
kompleksowa obsługa procesu sprzedaży przez internet (przyjmowanie i obsługa zamówień, drukowanie, przygotowywanie i pakowanie) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca / Magazynier

Instalbud Janosz Spółka z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: wczoraj
współpraca z klientami, prawidłowe przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów, profesjonalne podejście do obsługi klienta, przestrzeganie obowiązujących procedur. entuzjazm i chęci do pracy, rzetelność,...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Netto Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, ul. Srebrzyńska 8
Dodane: wczoraj
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w...
POZNAJ OFERTĘ