Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Rząśnia
Numer: StPr/21/0436
OBOWIĄZKI:
sprzedaż pieczywa i wyrobów cukierniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Rząśnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Zobacz podobne oferty

h3

Sprzedawca

MOUNTAIN WAREHOUSE Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Rzgów - Ptak Outlet
Dodane: wczoraj
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta, dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru (visual merchandising) zgodną ze standardami marki. Oferowany...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

SMYK S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2021-09-15
OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca - Kasjer

Abra S.A.

Nasz Sprzedawca: Rozumie potrzeby Klientów Lubi i chce sprzedawać Do pracy motywuje Go system premiowy Pracuje zespołowo, dzieli się wiedzą Chcesz być jednym z nas? Mamy dla Ciebie: System wdrożenia do pracy...
POZNAJ OFERTĘ

Kasjer / Sprzedawca w parku rozrywki

Trenkwalder

Lokalizacja: łódzkie/ Rzgów
obsługa klientów, kasy fiskalnej i terminala, uzupełnianie braków w towarze, dbanie o porządek na stanowisku pracy. gotowość do pracy w weekendy, pełnoletność, książeczka sanepid (mile widziane), dojazd we...