Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Poddębice
Numer: StPr/21/0245
OBOWIĄZKI:

sprzedawca

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Poddębice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży - Sklep Firmowy T-Mobile

T-Mobile Polska S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź - Galeria Łódzka
Dodane: dzisiaj
Czego możesz się spodziewać? Dzisiaj technologie pozwalają naszym Klientom prowadzić biznes, spełniać marzenia i dbać o relacje z bliskimi. Dzięki pracy w T-mobile możesz być częścią życia naszych...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Netto Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, ul. Maratońska 109A
Dodane: wczoraj
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w...
POZNAJ OFERTĘ

Kasjer – Sprzedawca

ODIDO

Lokalizacja: łódzkie/ Wrząca k. Lutomierska - ul. Piłsudskiego 27
Oczekujemy: dyspozycyjności, punktualności wysokiej kultury osobistej aktualnych badań sanepidowskich mile widziane doświadczenie w handlu

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź - CH Tesco