Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Przedbórz
Numer: StPr/21/0370
OBOWIĄZKI:
wg wniosku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: punktualność, komunikatywność, praca w zespole

Miejsce pracy:

Przedbórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

Asystentka / Asystent Sprzedaży

Trussardi Poland

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź - Manufaktura
Dodane: dzisiaj
(niepełny etat) Fascynujesz się modą i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, profesjonalna obsługa klienta jest czymś naturalnym a dzięki swoim umiejętnościom i wysokiej kulturze osobistej wybiegasz poza...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca Pyszności w Mobilnej Lodziarnio-Kawiarni

CFI Hotels Group

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Co będzie należało do Twoich zadań? sprzedaż naszych pysznych produktów: lodów, shakeów i kawy (pokochasz je od pierwszego spróbowania) obsługa kasy fiskalnej (tego Cię oczywiście nauczymy) dbałość o...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

SMYK S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

ACTIVE MG

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź (C.H. Manufaktura sklep Adidas), Rzgów (C.H. Outlet Ptak sklep Adidas)
profesjonalna obsługa klienta, prace z towarem, prace porządkowe w salonie i magazynie. umiejętności pracy w zespole, sumienności i zaangażowania, dobrej prezencji, dyspozycyjności, doświadczenia w obsłudze...