Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Olszowiec
Numer: StPr/21/0310
OBOWIĄZKI:

OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, DBANIE O EKSPOZYCJĘ TOWARÓW

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Olszowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

Sprzedawca

AGATA Spółka Akcyjna

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: dzisiaj
Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta, Realizacja sprzedaży, Utrzymywanie standardu ekspozycji, Przyjmowanie i koordynowanie procesu...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Netto Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, ul. Brzezińska 292
Dodane: wczoraj
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: wczoraj
staż ze środków unijnych POWER dla osób do 30-go roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Uprawnienia: podstawowa...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca na targowisku / bazarze

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Malutkie
Dodane: wczoraj
Sprzedaż lodów z food trucka. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
POZNAJ OFERTĘ