Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0258
OBOWIĄZKI:

obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towarów, dbałość o ekspozycję towarów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

Sprzedawca

PATRIZIA ARYTON

Lokalizacja: łódzkie/ Łodź
Dodane: dzisiaj
Zadania: obsługa Klienta profesjonalne doradztwo dbanie o wizerunek firmy oraz wygląd sklepu Wymagania: pasja i entuzjazm i odwaga doświadczenie na podobnym stanowisku komunikatywność
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: dzisiaj
1. Obsługa kasy fiskalnej, 2. Obsługa klienta, 3. Układanie towaru, 4. Utrzymanie porządku na sklepie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Opoczno
Dodane: dzisiaj
ZAPOZNANIE SIĘ Z CHARAKTEREM PRACY SPRZEDAWCY, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ I URZĄDZEŃ Z NIĄ POWIAZANYCH, UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI NA STANOWISKU PRACY I W JEGO OBRĘBIE, KONTROLA URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH ZGODNIE Z...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: dzisiaj
1. Obsługa klienta, 2. Dbałość o czystość sklepu, 3. Obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, komputera, 4. Rozkładanie towaru. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
POZNAJ OFERTĘ