Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Galewice
Numer: StPr/21/0013
OBOWIĄZKI:
rozkładanie towaru w magazynie i na sali sprzedaży, obsługa klientów na kasie fiskalnej, utrzymanie czystośći w sklepie, mycie urządzeń chłodniczych, uzupełnianie towaru na regałach, monitow=rowanie terminów przydatności art. spożywczych
Miejsce pracy:

Galewice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Szadek
Dodane: wczoraj
Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego; wykładanie i odpowiednia ekspozycja towarów; sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym i dbanie o czystość miejsca pracy Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa klienta,- dbanie o czystość sali sprzedaży,- przyjmowanie towaru,- dokładanie towaru na półki sklepowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
wg wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Lokalizacja: łódzkie/ Łanięta
wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: komunikatywność