Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/21/0143
OBOWIĄZKI:
sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej,obsługa klienta, wykładanie towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
Dodane: wczoraj
prace administracyjno - biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: - praca w godz. 08.00 - 16.00- samodzielność, operatywność, sumienność
POZNAJ OFERTĘ

Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Bolimów
Dodane: wczoraj
- obsluga kasy fiskalnej,- obsługa działu mięsnego, Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach

Lokalizacja: łódzkie/ Brzeziny
Dodane: wczoraj
montaż gazociągu prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Frezer/tokarz obrabiarek sterowanych numerycznie

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Twardosławice
Dodane: wczoraj
Obsługa frezarki i/lub tokarki sterowanej numerycznie CNC Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: Operator -...
POZNAJ OFERTĘ