Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/21/0111
OBOWIĄZKI:

Obsługa klienta w zakresie sprzedaży produktów (zgodnie z programem staży) od pon. do sob. w godz. 9-21 (40godz. tyg.)- jeden dzień w tygodniu do odbioru. Po stażu praca od pon. do sob. w godz. 9-21

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Bełchatów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie



Zobacz podobne oferty

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Swolszewice Małe
Dodane: wczoraj
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o ekspozycję towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Big Star

Lokalizacja: łódzkie/ Rzgów - Outlet
Dodane: wczoraj
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: bezpośrednią obsługę klienta zgodnie ze standardami Firmy Big Star Limited, obsługę stanowiska kasowego, dbanie o wygląd i wystrój salonu, bieżące...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Szadek
Dodane: 2021-03-03
Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego; wykładanie i odpowiednia ekspozycja towarów; sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym i dbanie o czystość miejsca pracy Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2021-03-03
- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa klienta,- dbanie o czystość sali sprzedaży,- przyjmowanie towaru,- dokładanie towaru na półki sklepowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ