Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Nieborów
Numer: StPr/21/0001
OBOWIĄZKI:
sprzedaż paliw oraz towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: 3 m-ce doświadczenia w pracy na stacji paliw

Miejsce pracy:

Nieborów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu