Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Sprzedawca
Miejsce pracy: Tuszyn
Numer: StPr/20/1319
OBOWIĄZKI:

-Praca na sali sprzedaży - Przygotowanie zamówień towaru - Przyjmowanie dostaw

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Tuszyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód



Zobacz podobne oferty

Sprzedawca w stacji paliw

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Nowy Kurzeszyn
Dodane: wczoraj
obsługa klienta i komputera, obsługa dystrybutorów paliw Wymagania konieczne: Uprawnienia: -Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Kiełczygłów
Dodane: wczoraj
zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: wczoraj
Obsługa klienta w zakresie sprzedaży produktów (zgodnie z programem staży) od pon. do sob. w godz. 9-21 (40godz. tyg.)- jeden dzień w tygodniu do odbioru. Po stażu praca od pon. do sob. w godz. 9-21 Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca - Doradca Klienta

MONNARI TRADE S.A.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: wczoraj
Salony Monnari w C.H. na terenie Polski Lista naszych salonów dostępna na stronie: https://emonnari.pl/salony Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku wykształcenia min. średniego z...
POZNAJ OFERTĘ