Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Niechcice
Numer: StPr/20/1901
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie stanowiska pracy, przyjmowanie dostaw towarów, obsługa urządzeń sklepowych, przygotowanie towarów do sprzedaży, bezpośrednia obsługa klienta.
Miejsce pracy:

Niechcice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca

PSST Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź - Manufaktura
Dodane: wczoraj
łatwość nawiązywania kontaktów z klientem sympatia do zwierząt dobra obsługa komputera zaangażowanie, solidność i uczciwość mile widziane: wykształcenie średnie, doświadczenie na oferowanym stanowisku...
POZNAJ OFERTĘ

Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2020-11-26
Sprzedaż towarów i usług,obsługa kasy fiskalnej,wykładanie towarów na półkach sklepowych,obsługa stoiska fresh-cafe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
-obsługa klienta, -przyjmowanie - realizowanie zamówień, -obsługa kasy fiskalnej; Wymagania inne: mile widziane doświadczenie
POZNAJ OFERTĘ

Agent – Mobilny Sprzedawca

Eurocash S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Opoczno, Tomasz
Prawa jazdy kategorii B Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej Zaangażowania i pozytywnego nastawienia, szczególnie w relacjach z Klientami