Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Sprzedawca
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/24/0230
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zduńska Wola


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli



Zobacz podobne oferty

h3

Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie marki Bytom

VRG S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Rzgów, Ptak Outlet
Dodane: wczoraj
Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Uniejów
Dodane: wczoraj
obsługa klientaprzyjmowanie dostawobsługa kasy fiskalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca w stacji paliw

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2024-07-11
Zakres wykonywanych zadań:-obsługa klienta zgodnie z przyjętym standardem,-przyjmowanie i dokumentowanie dostaw towarów w stacji paliw,-magazynowanie towarów zgodnie ze standardem,-wykonywanie ilościowej i...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Rychłocice
Dodane: 2024-07-11
Przygotowanie stanowiska pracy.Przygotowanie towaru do sprzedaży.Eksponowanie produktów.Udzielanie informacji o produktach.Obsługa klienta.Realizacja zamówień.Sprawdzanie dat przydatności do spożycia...
POZNAJ OFERTĘ