Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/24/0029
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, udzielanie informacji o towarze w sklepie, dbanie o porządek w sklepie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zobacz podobne oferty

h3

Sprzedawca

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: wczoraj
Zamówienia, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i wykładanie towaru oraz dbanie o porządek. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: pracowitość, staranność,...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca w branży mięsnej

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Warta
Obsługiwanie klientów podczas sprzedaży mięsa i jego przetworów zgodnie ze standardami jakości;Zawieranie transakcji sprzedaży oraz przyjmowanie i wydawanie dokumentów z nią związanych;Kontrolowanie jakości...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca w branży przemysłowej

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Mikołajówek (pow. łaski, gm. Łask), Mikołajówek
wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Poddębice
Przygotowywanie i podawanie lodów, deserów lodowych, aktywna obsługa klienta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: