Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0017
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów, sprzedaż artykułów (prasa, lotto)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: wczoraj
- obsługa kasy fiskalnej;- obsługa komputera i użytkowych programów komputerowych;- wystawianie faktur;- przyjmowanie zamówień i ich realizacja;- układanie towarów na półkach. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Pajęczno
Dodane: wczoraj
Zgodnie z programem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rossocha
Dodane: wczoraj
Wykładanie towaru, obsługa klientów, sprzedaż , obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie czystości w mijscu pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: - badanie do celów sanitarno -...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2024-02-22
obsługa klienta, przygotowanie produktów do sprzedaży Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ