Praca: Sprzedawca regionalny

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Sprzedawca regionalny
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/20/1990
OBOWIĄZKI:
-pozyskiwanie klientów,-oferowanie asortymentu firmy (art. do produkcji mebli);
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na wskazanym stanowisku

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim