Sprzedawca produktów orientalnych

Praca: Sprzedawca produktów orientalnych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1421
OBOWIĄZKI:
- sprawna i kulturalna obsługa klienta oparta na zapewnieniu możliwie pełnej informacji o sprzedawanych towarach- przyjmowanie dostaw towarów- przygotowywanie towarów do sprzedaży oraz ich wyeksponowanieUmowa zlecenie na okres 3 latSystem czasu pracy: jednozmianowyPraca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznychznajomość produktów i przypraw używanych w kuchni orientalnej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi