Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0027
OBOWIĄZKI:
-sprzątanie pomieszczeń biurowych w Piotrkowie Tryb.możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy (1/2 etatu)
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

godziny pracy do uzgodnienia,możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy,

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim