Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/20/1399
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie restauracji, pokoi hotelowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Zobacz podobne oferty

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Lokalizacja: łódzkie/ Wieruszów
Dodane: wczoraj
Sprzątanie pomieszczeń socjalno -bytowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Wychowawca

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Tomisławice
Indywidualna praca z wychowankiem, praca z grupa wychowanków, realizacja zadań opiekuńczo-wychowawczych, zapewnienie opieki i bezpieczeństwa wychowankom. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat),...
POZNAJ OFERTĘ

Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
• prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek osobowych i kapitałowych• prowadzenie księgi przychodów i rozchodów•sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT,GUS• przygotowywanie sprawozdań finansowych•...
POZNAJ OFERTĘ

Specjalista ds. gospodarki magazynowej

przyjmowanie i wydawanie towarów przygotowywanie towarów do transportu, załadunek i rozładunek towarówprawidłowe rozmieszczanie towarów na magazynie zgodnie z standardami spółkizapewnianie wystarczającego stanu...