Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/23/0003
OBOWIĄZKI:

1. Sprzątanie i bieżące utrzymywanie w czystości pomieszczeń biurowych, korytarza oraz łazienki. 2. Odkurzanie wykładzin w pokojach biurowych. 3. Czyszczenie i odkurzanie mebli. 4. Dbanie o czystość sanitariatów. 5. Mycie podgłóg, parapetów oraz okien. 6. Opróżnianie koszy na śmieci. 7. Dbanie o czystość wokół budynku MOPS.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy