Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/22/0813
OBOWIĄZKI:
1. Sprzątanie i bieżące utrzymywanie w czystości pomieszczeń biurowych, korytarza oraz łazienki.2. Odkurzanie wykładzin w pokojach biurowych.3. Czyszczenie i odkurzanie mebli.4. Dbanie o czystość sanitariatów.5. Mycie podłóg, parapetów oraz okien.6. Opróżnianie koszy na śmieci.7. Dbanie o czystość wokół budynku MOPS.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy