Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0282
OBOWIĄZKI:

Sprzatanie pomieszczeń magazynu.Rozkładanie towaru na regały.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zobacz podobne oferty

h3

Woźny

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: wczoraj
staż zawodowy ALGORYTM do 12 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: osoba miła, ciepła, opiekuńcza, cierpliwa, lubiąca dzieci
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2022-06-29
Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych i toalet oraz innych pomieszczeń budynku warsztatowego, myjni i innych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Sprzątający - Sprzątanie biura

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, ul. Piłsudskiego
Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Odkurzanie wykładzin oraz mycie biurek Dbałość o czystość również na kuchni oraz w łazienkach Gospodarowanie środkami czystości Wymagania:...

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Piłsudskiego
Dodane: 2022-06-28
Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Odkurzanie wykładzin oraz mycie biurek Dbałość o czystość również na kuchni oraz w łazienkach Gospodarowanie środkami czystości Wymagania: Dokładność i...