Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/1616
OBOWIĄZKI:

- sprzątanie biur, magazynów - obsługa szorowarki Nilfisk - obsługa odkurzacza przemysłowego Nilfisk - obsługa myjki wysokociśnieniowej typu Kercher

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: dyspozycyjność

Wymagania inne:

umiejętność obsługi myjki wysokociśnieniowej typu Kercher umiejętność obsługi szorowarki Nilfisk umiejętność obsługi odkurzacza przemysłowego Nilfisk chęć do pracy

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi