Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Świnice Warckie
Numer: StPr/21/0155
OBOWIĄZKI:
1. Zapozanie się z przepisami BHP orac obowiązującym regulaminem pracy,2. Sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz teren przed budynkiem biura i sklepu,3. Utrzymanie w czystości pomieszczeń higieniczno - sanitarnych,4. Czyszczenie towaru na sklepie.
Miejsce pracy:

Świnice Warckie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Zobacz podobne oferty

Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Pajęczno
Dodane: wczoraj
zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Sprzątający

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Obowiązki: Bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, kuchni i toalet, Odkurzanie, Wycieranie biurek. Wymagania: Sumienność i punktualność, Dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt.
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątacz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

- sprzątanie biur, hal - zbieranie śmieci - wykonywanie poleceń przełożonego - zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg - odkurzanie - wycieranie kurzu - praca będzie odbywać w różnych godzinach, również w...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

odkurzanie, mycie i polerowanie podłóg, mebli oraz innych przedmiotów wyposażenia w budynkach, ścielenie łóżek, wymiana pościeli, sprzątanie łazienek oraz zaopatrywanie ich w ręczniki, mydło i inne środki...