Praca: Sprzątaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0200
OBOWIĄZKI:

utrzymywanie w czystości pomieszczeń sanitarnych wyposażanie pomieszczeń w środki higieny mycie przeszkleń pielęgnowanie zieleni na terenie obiektu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim



Zobacz podobne oferty

Pracownik Sprzątający

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Obowiązki: Bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, kuchni i toalet, Odkurzanie, Wycieranie biurek. Wymagania: Sumienność i punktualność, Dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt.
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Utrzymania Czystości

CANPOLAND S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Wykonywanie zabiegów higienicznych w pomieszczeniach strefy szarej kontrolowanej, strefy szarej oraz strefy czarnej Wytwórni Farmaceutycznej zgodnie z planem higieny, procedurą czyszczenia pomieszczeń z wymaganą...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Serwisu Sprzątającego (biura)

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2021-03-02
Oferujemy: Długotrwałe zatrudnienie - TERMINOWE WYPŁATY! UMOWA o pracę lub umowa zlecenie Poniedziałek – piątek / Godziny pracy: 14.00 – 22.00 Niezbędne narzędzia do pracy Dodatki, premie, bonusy, pakiety...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Koluszki
Dodane: 2021-03-02
Utrzymanie porządku na terenie obiektu biurowego w godzinach od 15.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Praca w oparciu o plan sprzątania danego obiektu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ