Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/6108
OBOWIĄZKI:
- codzienne sprzątanie pomieszczeń- czyszczenie urządzeń sanitarnych- opróżnianie koszy- opróżnianie niszczarek - praca w środowisku związanym z poufnością (RODO)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

minimum 2-miesięczny staż pracydobra organizacja pracysumienność, dokładnośćdyskrecja

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi