Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2605
OBOWIĄZKI:
- obsługa myjki wysokociśnieniowej K2 Uniwersal- obsługa odkurzacza przemysłowego Numatic MDD-900- sprzątanie pokoi hotelowych, wymiana pościeli- sprzątanie łazienek, holi, klatek schodowych- mycie okien, kuchni, dezynfekcja- dbanie o ład i porządek- praca na terenie całego kraju- praca dwuzmianowa- umowa zlecenie na okres 36 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

umiejętność obsługi myjki wysokociśnieniowej K2 Uniwersalumiejętność obsługi odkurzacza przemysłowego Numatic MDD-900

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi