Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0276
OBOWIĄZKI:
1. Sprzątanie sal lekcyjnych, pracowni, pomieszczeń biurowych.2. Sprzątanie i zmywanie korytarzy, holi, sali gimnastycznej.3. Sprzątanie, dezynfekcja sanitariatów.4. Mycie parapetów, biurek, ławek, drzwi, lamperii.5. Opróżnianie koszy na śmieci, wycieranie kurzy.6. Czuwanie nad bezpiecznym korzystaniem przez młodzież z szafek szkolnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: staranność
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy