Praca: Sprzątaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0054
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie czystości pomieszczeń- klasy, korytarze, toalety, pomieszczenia biurowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

h3

Woźna

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: wczoraj
prace porządkowe na terenie szkoły Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- prace polegające na sprzątaniu pomieszczeń biurowych- sprzątanie pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem biura- godziny pracy: 4-16, 16-4- praca w dni wolne Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2024-02-26
utrzymanie w czystości pomieszczeń do sprzątania oraz otoczenia przed wejściem do budynku Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Wiewiórczyn
Dodane: 2024-02-25
wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ