Praca: Sprzątacz / sprzątaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Sprzątacz / sprzątaczka
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/21/1057
OBOWIĄZKI:
UTRZYMANIE W NALEŻYTEJ CZYSTOŚCI WSZYSTKICH POMIESZCZEŃ BIUROWYCH I POZOSTAŁYCH POMIESZCZEŃ ITD.Praca od poniedziałku do piątku oraz w dni wolne.Umowa zlecenie na okres 3 lat.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Pabianice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,54 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik utrzymywania porządku pomieszczeń administracyjno-biurowych

Global Food Hygiene

Lokalizacja: łódzkie/ Sieradz
Dodane: 2021-09-21
OBOWIĄZKI: sprzątanie pomieszczeń sprzątanie pomieszczeń gospodarczych sprzątanie pomieszczeń sanitarnych WYMAGANIA: mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Serwisu Sprzątającego

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź (Olechów)
Dodane: 2021-09-20
Oferujemy: Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! Możliwość pracy na 1-szą/2-gą zmianę lub część etatu Zmiany 6.00-14.00 i 14.00-22.00 Możliwość pracy na różnych odcinkach pracy: sprzątanie biur, części...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Piątek
Dodane: 2021-09-08
1. Sprzątanie pomieszczeń na terenie szkoły, wokól otoczenia obiektu szkolnego;2. Dbanie o czystość sanitariatów;3. Pomoc w szatni;4. Mycie okien na terenie szkoły;5. Prace porządkowe na "OLIKU" (pomieszczenia,...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Działoszyn
Dodane: 2021-09-02
zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ