Spedytor krajowy i międzynarodowy

Praca: Spedytor krajowy i międzynarodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/1682
OBOWIĄZKI:

- obsługa zleceń transportowych - obsługa giełdy transportowej TRANSIMOCOM, TELEROUTE - dbanie o terminowość realizacji zlecenia - optymalizacja kosztów spedycyjnych - pozyskiwanie nowych klientów umowa zlecenie na okres 5 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie min.średnie lub bycie w trakcie nauki na studiach wyższych na kierunku transport łatwość nawiązywania kontaktów umiejętność kontaktu z klientami znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie umiejętność pracy w zespole umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi